UUDISED

Kose valla sportlased noppisid talimängudelt medaleid.

15. märts 2024

39. Eesti omavalitsuste talimängud toimusid 2.-3. märtsil 2024. aastal Tartu vallas, Tartus ja Otepääl. Talimängudest võttis osa ligi 1200 sportlast 52-st omavalitsusest.

Kose valda esindas talimängudel 40 sportlast. Osa võtsime järgmistest spordialadest: murdmaasuusatamine, mäesuusatamine, meeste korvpall,  ujumine, juhtide võistlus, kabe ja male.  Parimad tulemused sündisid lumelauaslaalomis kus kuldmedali võitis N16 vanuseklassis Sädeli Rodendau ja M16 vanuseklassis Aleksander Sild. Murdmaasuusatamises võitis hõbemedali N35 vanuseklassis Marika Mander.  Kose vald saavutas 52 omavalitsuse arvestuses kõrge 12. koha. Väikeste valdade (alla 8000 elaniku) arvestuses 6. koha. Täname kõiki sportlasi kes tulid oma koduvalda esindama ja kohtume juba suvistel mängudel mis seekord toimuvad 17. – 18. augustil Kuressaares.