saalide rent

saalide rent

  • Kose Spordimaja
  • Kose Kultuurikeskus
  • Kose Gümnaasium
  • Kose Staadion

Kose Spordimaja väike saal

Väike saal on mõõtudega 16 x 8 m, võimalik kasutada sulgpalli, lauatennise, aeroobika ja rühmatreeningute jaoks. Olemas riietusruumid ja dušid.

Kose Spordimaja alumine saal

Väike saal on mõõtudega 16 x 8 m, põrandal judomatid, saab erinevaid võitluskunste.

Kose Spordimaja ujula

Kose Spordimaja ujulas on 25 meetrine 4 rajaga põhibassein, lisaks kaks väiksemat soojema veega basseini. Maksimaalne sügavus suures basseinis on 1.85m ning minimaalne 1.25m, väikesed basseinid on sügavusega 0.65m. Ujula riietusruumides on olemas ka saunad.

Kose Spordimaja jõusaal

Kose Spordimaja jõusaalis on olemas kardioseadmed, vabaraskuste ala ning valik trenažööre.

Kose Kultuurikeskuse pallimängusaal

Pallimängusaal on mõõtudega 36 x 18 m, võimalik mängida tennist, sulgpalli, korv-, võrk- ja saalijalgpalli. Olemas riietusruumid ja dušid.

Kose Gümnaasiumi spordisaal

Spordisaal on mõõtudega 33 x 18 m, võimalik mängida korv-, võrk- ja saalijalgpalli. Olemas riietusruumid ja dušid.

Kose Gümnaasiumi peeglisaal

Peeglisaal on mõõtudega 10 x 8 m, võimalik kasutada aeroobika-, võimlemis- või liikumissaalina, seintel peeglid. Olemas riietusruumid ja dušid.

Kose Spordimaja staadion

Kose staadionil on võimalik korraldada erineva tasemega kergejõustiku- ja jalgpallivõistlusi. Staadionil on nelja rajaga 400m jooksuring ja 8 rajaga 100m sirge. Lisaks saab hüpata, kaugust, kõrgus ja teivast. Olemas on heitealad võimekus ning oda ja palliviske võimalus. Kose staadioni keskel on täismõõtudega (100 x 65m) jalgpalliväljak.